درباره

دور کننده الترا سونیک حیوانات موذی

درباره ما در سال 1370 برندي بنام پاترونيك به معنی نگهبان الکترونیکی در رشته الکترونیک آماتور پا به عرصه نهاد. 1371 بخاطر علاقه وافر به طراحی اتومبیل به عضویت کمپانی تویوتای ژاپن توسط آقای هیروشی هارونا در آمد. 1372 اولین طرح بنام هواپیمای خورشیدی به دلیل بی توجهی مسئولین امر به سرقت رفت که این امر باعث شد دگرگونی خاصی در نوع و طرح های منحصر بفرد بوجود آمد و تحقیقات در مورد سیستمهای حفاظت الکترونیکی روی آورد. 1374 پیشرفته ترین سیستم حفاظتی و امنیتی الکترونیکی برای اماکن به ثبت و تولید رسید که امروزه کپی و مشابه آن در بازار ایران فراوان است. در همان سال پاترونیک با سمت جوانترین مدیرعامل ایران به رسمیت شناخته شد که در رسته سیستمهای حفاظت الکترونیکی فعالیت می نمود. 1375 دستگاههایی از جمله ویلچر هوشمند برای جانبازان قطع نخاع گردن به پایین به سفارش سازمان استاندارد، موتور پمپ بدون مصرف سوخت ساخته شد و در همان سال به عضویت مرکز تحقیقات علمی صنعتی ژاپن و کره – سازمان صلح سبز بریتانیا و کمیته ملی انرژی ایران و شورای جهانی انرژی با سمت جوانترین عضو و محقق هیدروژن در آمد.


1376 سیستم از بین برنده بهمن برای از بین بردن بهمن در نواحی کوهستانی و آب شیرین کن خورشیدی آماده بهره برداری رسید. در همان سال به عنوان محقق ترنها و اتومبیل های برقی و سوختهای غیرفسیلی به عضویت شرکت کیا الکتریک کره درآمد.

1377 همزمان با خدمت سربازی کوچکترین صفربند و هفت و هشت بند در ارتش به مرحله تولید رسانید. طراحی و ساخت هواپیماهای مدل اسکادران پاترونیک را تکمیل نمود.

1380 دستگاه تصفیه کننده دود کارخانجات برای کارخانجات دودزا طراحی و نمونه سازی شد. که از نمونه کنفی ژاپنی پیشرفته و کم هزینه تر می باشد.

1382 موفق به دریافت عنوان برترین نماینده LG در رسته سیستمهای حفاظتی گردید. و تنها نماینده برون مرزی که می توانست به خارج از کشور هم سرویس دهی نماید.

1385 دفندر را به چهار رسته جوندگان، حشرات، خزندگان و پرندگان رسانید و دفع کننده های آفات نباتی به منظور کاهش استفاده از سموم شیمیایی در صنعت کشاورزی و نیز افزایش صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای اروپایی که امروزه طرفدار چنین محصولی هستند به مرحله اجرا در آورد.


دفندر ضد شتر پس از آزمايشات دو ماهه به مرحله نهايي رسيد.

دفندر ضد آبزيان و جذب آبزيان با گستره آزمايشي بر روي 700 گونه ماهي خود را به نمايش گذاشت.

دفندر ضد سگ و گرگ بصورت صنعتي و شهري نمونه سازي ، تست و آمادگي كمك رساني به مناطق زلزله زده را اعلام نمود.

دفندر ضد سن گندم ، عروس دريايي ، كوسه ، دولفين و نمونه اي از نسل جديد پانل رادياتورهاي برقي با مصرف انرژي خورشيدي براي مناطق كوهستاني و نواحي كه سوخت رساني با مشكلات عمده اي مواجه هستند طراحي و ساخته مي شود.

بسفارش يكي از فرماندهان ارتش تحقيقات در مورد بيماري سالك شروع شد.

گرايشات متفاوت پاترونيك باعث شده تا تعداد دستگاههاي ابتكاري و اختراعي خود را به 35 اختراع برساند. با تلاش شبانه روزي دفندر سالك به نتيجه عملي رسيد.

پاترونيك از سال 77 تا 81 به عنوان جوان نمونه استان آذربايجانغربي شناخته شده و امروزه با نوآوري و كارآفريني و ايجاد حلقه تجاري دور دنيا سعي در توسعه فعاليتهاي خود مي باشد.


از اهداف دفندر در سال جاري تحقيق و بررسي مشكلات موجود در كارخانجات مواد غذايي و بهينه سازي و كاستن و حل مشكل آنان با مجموعه نوآوريهاي خويش مي باشد.

1391 دفندر گراز و گربه به صورت گسترده به كار گيري شد و دفندر آفات نباتي به تركيه منتقل گرديد

1392 حكمراني دفندر در بخش دفع كننده هاي حيوانات و حشرات موذي به 16 كشور افزايش يافت و مراكز توليدي در 4 كشور پايه گذاري گرديد . دفندر پشه مالاريا در آفريقاي جنوبي به كار گرفته شد كه اين مدل به قابليت پاكسازي يك هكتار زمين را دارد . مصر آخرين كشور متقاضي دفندر تا اين تاريخ محسوب مي شود . وجه جهانی دفندر با کسب مدال طلای مسابقات اختراعات جهان در مالزی وسیع تر گردید

1393 با تغییر و پیشرفت تکنولوژی دفندر موفق به کسب مدال طلای مسابقات اختراعات کرواسی و تایوان و مدال نقره سوئیس (ژنو) گردید

1394 همچنان قدرتمند با طراحی تکنولوژی های نو مدال برتر کره جنوبی و مدال طلای ترکیه را کسب نمود

1395 دو مدال طلا و نقره مسابقات اختراعات ترکیه را از آن خود نمود و تولید برند "هات پانل" با تکنولوژی جدید به عنوان کم مصرف ترین رادیاتور حرارتی جهان معرفی نمود .

1396 مدال طلای مسابقات اختراعات آلمان و مدال طلا و دیپلم افتخار وزارت علوم روسیه را کسب و پایه های هلدینگ فناوری دفندر در ترکیه با 15 زیر مجموعه تاسیس گردید

1397 دریافت هفت مدال طلا ، نقره و جایزه ویژه دانشگاه آیدین استانبول و جایزه ترک پتنت برای پنج اختراع ویژه که این فناوری ها باعث شد در انستیتو سرطان شناسی ترکیه جذب فعالیت و هدایت تیم پزشکی شود. هلدینگ دفندر هم اکنون دارای 23 برند و زیر مجموعه می باشد

1398 دو مدال طلا و نقره مسابقات اختراعات لهستان 2019 برای دستگاه وسپار تصفیه کننده هوای داخل اتومبیل برای جلوگیری از ضد بارداری و ضد سرطان ریه و دستگاه هات دفندر کم مصرف ترین خشک کن برقی دنیا برای فراوری محصولات کشاورزی کسب نمود. با تشکیل انستیتو دفندر برای تولید دستگاهها تشخیص سلول های سرطانی و نیز داروهای ضد سرطانی همراه با تیم پزشکی در ایران و آلمان گامهای موثری برداشته شد و بزرگترین کنفرانس سرطان مابین ایران ، ترکیه ، آلمان ، ایتالیا و فرانسه تشکیل که به علت شیوع ویروس کرونا کنفرانس کنسل گردید

1399 نخستین دهکده فناوری کشاورزی ایران در اورمیه برای تولید و فرآوری محصولات کشاورزی و آموزش و ترویج برای کشاورزان برنامه ریزی و ایجاد گردید

1400 دفندر در مسابقات بین المللی اختراعات جهان 2021 در سوئیس مدال طلای مسابقه که مابین اعضا فدراسیون مخترعین جهان برگزار گردید (قهرمان قهرمانان) از آن خود نمود .

همچنین مدال نقره مسابقات اختراعات کرواسی 2021 بیستمین مدال مسابقات اختراعات جهانی در کارنامه علمی دفندر ثبت گردید.
1402 © - Defender Technologies Holding - All Rights Reserved. ❤